Наукові Пікніки

30 вересня в Полтаві вперше відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Наукові Пікніки». Основна мета заходу – показати, що наука може бути цікавою.

Наукові пікніки в Україні – ініціатива, що популяризує науку по всій країні з 2013 року. Фестиваль Наукові пікніки проходить щорічно в різних містах у вересні і у травні. У парках, скверах чи на площах містяни знайомляться з науковцями та переконуються, що наука може бути цікавою. До пікніків залучають спеціалістів, науковців, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подають теорію, а захоплюють, розважають, розкривають таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показують, що наука буквально усюди навколо нас.

З 11:00 до 14:00 на вул. Соборності (від ЦУМу до Театральної площі) полтавці матимуть змогу поекспериментувати, поспілкуватися з науковцями та порозважатися по-науковому. Організатори фестивалю в Полтаві – КУ «Обласний молодіжний центр» – говорять, що знайшли  професіоналів і ентузіастів міста та області, здатних найскладніші речі пояснити «простими словами» й унаочнити видовищними дослідами.

Формат також дозволяє безпосередньо залучати до наукової активності глядачів – для дітей і дорослих будуть проведені майстер-класи та інтерактивні задачі, які дозволять відтворювати всі експерименти власноруч.

На пікніку, зазначають організатори, подаватимуть не теорію, а захоплюватимуть, розважатимуть, розкриватимуть таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.

Вхід вільний.

Детальна інформація на офіційній Facebook-сторінці заходу.

 

 

Місце

Початок: 30 вересня 2017, 11:00
Закінчення: 30 вересня 2017, 14:00

Місце: вул. Соборності

На карті