До Дня Незалежності полтавці організують патріотичний велопробіг «Я люблю Україну!»
Патріотичний велопробіг «Я люблю Україну!» відбудеться в четвер, 24 серпня, у рамках святкування Дня Незалежності, Дня Прапора та присвячений вихованню патріотичного почуття до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, національної гордості, любові до рідного краю.
Збір учасників відбуватиметься біля Краєзнавчого музею о 9 годині, старт о 10:00.
Маршрут: вул. Небесної Сотні – Корпусний сад – вул. Соборності – пл. Зигіна – вул. Маршала Бірюзова – вул. Великотирнівська – вул. Половка – с. Супрунівка (День села) – 13 км.
Головні завдання велопробігу:
- виховувавти почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю;
- розвивати активну громадянську позицію щодо територіальної цілісності та єдності держави;
- пропаганда серед молоді здорового та активного способу життя;
- національно-патріотичне виховання молоді;
- набуття досвіду їзди на велосипеді;
- популяризація велоруху серед населення Полтави;
- налагодження контактів між учасниками велопробігу.



