Так легко врятувати життя. Для цього потрібна лише краплина...
У Всесвітній день донора крові, волонтерський загін ""Єдність"" УМСА чекає потенційних донорів на Театральній площі міста Полтави.
У цей день відбудеться вулична акція ""По краплині для життя"". Під час заходу будуть видаватися направлення в Обласну станцію переливання для здачі крові.
Волонтери інформуватимуть полтавців про правила, яких необхідно дотримуватися донорам, проведуть опитування з приводу обізнаності населення з даної тематики та самі приєднаються до донорського руху.
Окрім цього, студенти-медики розкажуть, як не боятися здавати кров та що означає ""Безпечна кров для всіх"".
***
Вкортре наголошуємо, що дана ініціатива реалізується за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому та діє за програмою глобального проекту ""Здорові ми - здорова Україна""