Презентація книги «АТОбайки»

24 липня о 14.00 полтавців запрошують відвідати презентацію нової книги Микити Кашницького та Володимира Бульби «АТОбайки», яка відбудеться в літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського.

Книжку представлятиме один з її співавторів, полтавський письменник, волонтер та громадський активіст Микита Кашницький, повідомляють на офіційній сторінці заходу.

Це третя книжка Микити. Дві попередні були написані для дітей. «АТОбайки» ж розрахована на широку аудиторію.

Основна ідея книжки – «з гумором про війну». Книга складається з 11 оповідань, які розповідають про справжні події, що відбувалися в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Героями оповідань стали військовослужбовці та волонтери. Частина історій написана від першої особи безпосереднім учасником подій Володимиром Бульбою – київським волонтером, чемпіоном світу з кікбоксингу, який зараз є радником міністра молоді і спорту. Оповідання ж, написані Микитою Кашницьким, представлені від третьої особи. Ці історії були передані письменнику його численними друзями, що за родом діяльності часто бувають в зоні АТО.

Книга «АТОбайки» видана навесні 2017 року, її перша презентація відбулася в Одесі наприкінці травня.

Всі охочі зможуть погортати або придбати книгу з автографом автора.

Вхід вільний.

Місце

Початок: 24 липня 2017, 14:00
Закінчення: 24 липня 2017, 16:00

Місце: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського

На карті