Презентація книги Ганни Волкової «Якби не війна…»

5 грудня у Полтаві відбудеться презентація книги полтавської журналістки Ганни Волкової «Якби не війна…».

Основою для книги стали власні публікації журналістки на шпальтах всеукраїнської газети «Факти і коментарі», де вона працює 17 років.

Книга про тих, хто поклав своє життя, боронячи незалежність України, хто проявив геройство на полі бою і протистояв «руському миру», знаходячись на тимчасово окупованих територіях, про тих, хто виніс катування бойовиків у полоні і не зломився морально, хто втратив на війні своїх близьких і має сили боротися далі з агресором.

«Якби не війна, то не прийшло б горе у тисячі українських сімей. Цієї книги не було б, якби не війна…»

Рішенням журі обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017» книгу «Якби не війна…» відзначено у номінації  «Краще прозаїчне видання».

Зазначене видання тиражем 300 примірників побачило світ у комунальному видавництві «Полтавський літератор» на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр.

Як і всі друковані видання, що реалізовані  за кошти обласного бюджету згідно Плану випуску соціально-значущих видань, презентована книга буде безкоштовно передана бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.

Детальну інформацію можна дізнатися на Facebook-сторінці події.

Місце

Початок: 5 грудня 2017, 13:00
Закінчення: 5 грудня 2017, 14:00

Місце: Полтавська обласна універсальна бібліотека імені І. П. Котляревського, вул. Небесної Сотні, 15

На карті