Соціальний мультимедійний проект «Переможці»

З 2 по 12 вересня полтавці зможуть пеерглянути фотовиставку соціального проекту «Переможці».

Соціальний мультимедійний проект «Переможці» є спільною ініціативою «Телевізійної служби новин» на телеканалі 1+1 та журналу «Viva!» і реалізується за підтримки благодійного фонду «Save Lives Together», громадської організації pidmoga.info та клініки Valikhnovski medical center - clinic 311. Проект розповідає про історії бійців АТО та волонтерів, які втратили кінцівки під час російсько-української війни. Його основою стала серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової.

Проект демонструє, що люди з протезами – повноцінні члени суспільства, які, як і інші громадяни, є щасливими, красивими та повними сил для нового життя. Для маленьких і дорослих полтавців ця загальнодоступна виставка стане уроком мужності, патріотизму, відданості і незламності.

На офіційній сторінці заходу зазначають, що проект «Переможці», окрім виховної, має ще й соціальну мету. Щоб повноцінно займатися спортом, ветеранам потрібні спортивні протези ніг. Полтава має шанс підтримати свого героя і зібрати гроші на спортивний протез для ветерана російсько-української війни Костянтина Фішера. Доброволець з 2014 року, снайпер, він втратив ногу після пораненні із крупнокаліберного кулемета. Але залишився енергійною, позитивною, сильною людиною. До війни Фішер серйозно займався східними єдиноборствами, а нині хотів би продовжити цю практику.

Вартість спортивного протезу – біля 100 000 грн.

Кошти на нього можна перерахувати за реквізитами:

БО «Благодійне товариство “Відкриваючи серце”»

р/р 26002052207674, Філія «ХАРКІВСЬКЕ ГРУ «ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"», МФО 351533

або на картку Соловйової Олени Владиславни в Приватбанку 5169 3324 0307 0165

В призначенні платежу вказати: «На протез Фішеру»

Місце

Початок: 2 вересня 2017, 00:00
Закінчення: 12 вересня 2017, 23:59

Місце: Театральна площа

На карті