Тренінг «Кроки до ефективного активізму»

27-29 липня 2017 року в смт. Опішня на території етнопоселення «Старий хутір» відбудеться  навчальний тренінг під відкритим небом «Кроки до ефективного активізму».

Тренінг становить собою два насичені дні інтенсиву з фандрейзингу, проектного менеджменту та нетворкінгу від потужних тренерів України для активістів Полтавської області та суміжних територій. Учасники вчитимуться формувати ідею у проект та шукати ресурси на його реалізацію.

Протягом двох днів на учасників тренінгу чекають:

  • Діючі інструменти фандрейзингу та проектного менеджменту задля посилення організаційної спроможностей ОГС і громадських активістів;
  • Нетворкінг та розбудова партнерства: напрацювання ідей спільних проектів і планування їх реалізації. Отримання навичок ефективної комунікації в команді та з іншими стейкхолдерами (влада, бізнес тощо).
  • Обмін досвідом реалізації екологічних проектів на місцях.

З програмою тренінгу можна ознайомитися тут.

До участі запрошуються представники громадських організацій та активісти з початковим досвідом у проектній діяльності, які діють на території Полтавської області та суміжних регіонів та працюють в напрямках охорони довкілля, енергозбереження, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, адаптації до змін клімату, урбаністики та молодіжної політики.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити реєстраційну форму. Дедлайн подачі заявок – 20 липня включно. Про результати відбору учасників буде відомо після 21 липня.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників трансфером Полтава–Опішня, необхідним спорядженням (намет, каремат, спальник), 3-х разовим вегетаріанським харчуванням та проживанням в наметовому містечку з комфортною інфраструктурою на території зеленої садиби «Старий хутір». Участь у тренінгу можуть брати максимум 2 представники однієї громадської організації. Витрати за поверенення учасників до Полтави не компенсуються.

Організатори: ГО «Суспільний проект “ЕКОЛТАВА”» спільно з ГО «Товаристо охорони природи м. Кременчука» та Національним екологічним центром України, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта, у рамках проектів «Центр сталого розвитку Полтавщини»(Link) та CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях)

Партнери заходу:  ГО «Пласт – Полтава»

Контакти: office@ekoltava.org / 099 92 99 794 

Місце

Початок: 27 липня 2017, 05:00
Закінчення: 29 липня 2017, 09:00

Місце: Етнопоселення «Старий хутір»

На карті