Тренінг з підвищення прозорості міста

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International проведе в Полтаві тренінг для регіональних журналістів, активістів та представників місцевої влади, присвячений підвищенню прозорості міста.

У червні ТІ Україна спільно з Інститутом Політичної Освіти презентували рейтинг прозорості 100 міст. Були виміряні 13 сфер відповідальності міської влади, а саме – інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, дані про житлову політику, бюджетування та контракти, гранти, виділення фінансів,  соціальні послуги, кадрові питання, професійну етику та конфлікт інтересів, відомості про землекористування та будівельну політику, комунальні підприємства, комунальне майно, а також освіту. Полтава посіла 70 позицію у рейтингу.

На тренінгу, який проходитиме 6-7 вересня, фахівці поділяться досвідом і найкращими практиками у сфері підвищення прозорості міста, приділяючи особливу увагу тим сферам відповідальності міської влади, у яких Полтава набрала найменше балів. Тренерами будуть експерти ТІ Україна, а також залучені фахівці, зокрема й іноземні.

До участі в тренінгу запрошують місцевих посадовців, представників місцевих громадських організацій та журналістів з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Лубен та Миргорода. Організатори забезпечують проживання, харчування, доїзд учасників, надають необхідні інформаційні матеріали. Активістам та журналістам, які зможуть взяти участь у семінарі, повідомлять про це мінімум за 3 дні до заходу.

До участі у тренінгу буде відібрано 30 претендентів за принципом мотивації. Для участі в тренінгу потрібно зареєструватися за посиланням. Термін подачі заявок завершується 30 серпня о 10:00.

Тренінг проводитиметься в межах проекту «Розбудова прозорості в містах України», який втілюється за підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF).

З усіх питань можна звертатися за номером телефону +38 (098) 231 08 81, Катерина Цибенко, керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України».

Місце

Початок: 6 вересня 2017, 13:30
Закінчення: 7 вересня 2017, 19:00

Місце: Готель "Україна"

На карті