Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук»

23 та 24 травня полтавців запрошують долучитися до виставки-ярмарку «ПОШУК» ‒ Полтавської оази шанувальників української книги, що відбудеться у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського.

Як повідомляють організатори на Facebook-сторінці заходу, напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництва Полтавська бібліотека імені І. П. Котляревського перетвориться на справжній коворкінг, що об’єднає українських видавців, поліграфістів, дистриб’юторів, учених бібліотекарів та просто творчих людей.

«Мета “ПОШУКу” ‒ не стільки комерційна, скільки соціокультурна та просвітницька. “ПОШУК»” ‒ це виставка-символ, виставка-диспут, виставка-роздум. У фокусі “ПОШУКу” ‒ читач і книга», ‒ зазначають організатори.

Розпочнеться захід 23 травня о 10:00 і триватиме протягом двох днів. Завершення ‒ 24 травня о 18:00.

Довідка

День слов’янської писемності і культури встановлений в Україні «…на підтримку ініціативи органів державної влади, Національної академії наук України, громадських і релігійних організацій та враховуючи історичне та просвітницьке значення спадщини слов'янських первоучителів у здобутку національної культури…», відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам’яті Кирила і Мефодія.

День філолога ‒ професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня Слов'янської писемності та культури. Свято відзначається і в інших пострадянських слов'янських країнах.

Місце

Початок: 23 травня 2018, 10:00
Закінчення: 24 травня 2018, 18:00

Місце: Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського, вул Небесної Сотні, 17

На карті