Великий ювілейний концерт «Онейроїд – 25 кРОКів»

9 грудня відбудеться концерт, присвячений 25-річчю створення полтавської альтернативної рок-групи «Онейроїд».

Усіх прихильників неформального руху з різних куточків країни збирають у концерт-холі «Villa Крокодила», де відсвяткують ювілей найстарішої з існуючих у Полтаві рок-команд «Онейроїд».

Як повідомляють організатори, у концерті братимуть участь як самі ювіляри, так і гості свята, які виконуватимуть хіти гурту всіх часів.
Крім цього, в програмі заходу – акустичні та театралізовані перфоманси, розваги, розіграші, різноманітні сюрпризи та подарунки.

«"Онейроїд" – це не просто чверть століття відіграних концертів. Це покоління, що виростало та виховувалось на різноманітних стильових течіях гурту: від панку до індастріалу, від фанку до фолку. "Онейроїд" – це культурне явище, яке об’єднало навколо себе однодумців – любителів справжньої і якісної музики», – зазначають організатори.

Гості свята: етно-рок-гурт «Вій» (Київ), Женя Галич (O.Torvald, Київ/Полтава), Мирослав Кувалдін і Сергій Підкаура («The Вйо», Київ/Кобеляки), гурти @traktor (Київ), «Очеретяний кіт» (Вінниця), «Ордер на ареSHт» (Київ/Полтава), «Майор Пронін» (Полтава), «Транс-Формер» (Полтава), «Ктулху» (Полтава), «Стрибожі внуці» (Полтава) та інші.

Квитки у продажу: 
- «Villa Крокодила» (парк Перемога, просп. Першотравневий, 20 Б, з четверга до неділі, з 14.00 до 01.00); 
- Irish pub «Valber» (вул. Соборності, 32 А, кожного дня з 11.00 до 23.00);
- Галушкова мануфактура "Комора" (вул. Пилипа Орлика, 29, кожного дня з 09:00 до 21:00).

За попередньою домовленістю можлива доставка квитків у межах міста.

Передпродаж – 100 грн, вхід у день концерту – 150 грн.

Місце

Початок: 9 грудня 2017, 16:00
Закінчення: 9 грудня 2017, 22:30

Місце: Концерт-хол «Villa Крокодила», просп. Першотравневий, 20Б

На карті