Відкритий кінопоказ "Жінка в полоні"

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Україна приєднується до акції за ініціативою Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентством ООН з питань міграції, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні шляхом безкоштовного проведення 30 липня у всіх обласних центрах показу фільму «Жінка в полоні»

Це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Режисер: Бернадетт Туза-Ріттер.

Продюсер: Юліанна Уґрін, Вікі Река Кісс.

Оператор: Бернадетт Туза-Ріттер.

Режисер монтажу: Бернадетт Туза-Ріттер.

Звукорежисер: Тамаш Богач, Мартон Криштоф.

Тривалість фільму - 90 хв.

Місце

Початок: 30 липня 2019, 18:15
Закінчення: 30 липня 2019, 20:00

Місце: Wizoria Колос, вул. Гоголя 22

На карті