Відкриття міні-скульптури Енея

17-го квітня о 12:00 у Полтаві відбудеться відкриття першої в місті міні-скульптури Енея – головного героя поеми Івана Котляревського «Енеїда». Усіх охочих запрошують на презентацію до ЦУМу, що знаходиться за адресою вул. Соборності, 28/13. Перший такого роду арт-об’єкт у нашому місті з’явився за допомогою самих полтавців, адже кошти на виготовлення та встановлення міні-скульптури збирали разом на […]

17-го квітня о 12:00 у Полтаві відбудеться відкриття першої в місті міні-скульптури Енея – головного героя поеми Івана Котляревського «Енеїда». Усіх охочих запрошують на презентацію до ЦУМу, що знаходиться за адресою вул. Соборності, 28/13.

Перший такого роду арт-об’єкт у нашому місті з’явився за допомогою самих полтавців, адже кошти на виготовлення та встановлення міні-скульптури збирали разом на ресурсі ЗМІСТ.

Під час відкриття на гостей чекатимуть постановка уривку поеми Івана Котляревського «Енеїда» у виконанні Полтавського обласного театру ляльок та знайомство з Едуардом Кіричем – автором мультиплікаційного образу Енея, на основі якого і була створена міні-скульптура.

«А ще всі бажаючі зможуть зробити фото на згадку разом з самим Іваном Петровичем Котляревським», – обіцяють організатори.

Подробиці про захід можна дізнатися на Facebook-сторінці події.

Крім цього, 17-го квітня о 15:00 у літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбудеться зустріч з Едуардом Кіричем, на якій він поділиться з полтавцями історією створення циклу мультфільмів «Як козаки…», «Енеїда»  та «Лис Микита».