Придбання 10 станцій-пиломірів для моніторингу якості повітряПро проект


Ми – команда проекту «ОАЗА.Полтава» збираємо кошти на придбання 10 станцій для вимірювання рівня забруднення повітря в місті.

Наразі вже створено систему моніторингу якості повітря. У тестовому режимі запрацювали 8 датчиків-пиломірів, які показують рівень забруднення у реальному часі та цілодобово передають дані на загальнодоступний сайт oaza.pl.ua. Але цього замало для того, аби бачити повну та точну картину стану повітря у місті. Для повної картинки необхідно від 50 станцій. Для початку пропонуємо закупити їх хоча б 10.

Що це дасть полтавцям?

Знаючи про рівень забруднення повітря конкретними речовинами і їх вплив на здоров'я, ви зможете захистити себе найпростішими діями: закриєте вікно чи не поїдете на велосипеді, не підете на пробіжку або гуляти з дитиною, взагалі в цей момент постараєтесь менше перебувати на вулиці.

Є й більш довгострокові приклади: якщо в районі постійно підвищений вміст сірководню або висока концентрація дрібнодисперсних часток, це повинно позначатися на вартості житла. Відкриті дані допоможуть покупцям квартир самим дізнатися про шкідливі речовини в районі.

Ми маємо зробити все можливе, щоб у нашому місті було комфортно жити. І перший крок до цього – це побачити і усвідомити його екологічні проблеми. Ми активно працюємо над тим, щоб кожен мешканець міста знав актуальний стан повітря, можливі види його забруднення та вплив на здоров’я. Місія нашого проєкту – побудувати комьюніті екосвідомих полтавців і разом діяти: дбати про мікроклімат міста, формувати корисну звичку у містян піклуватися про середовище, в якому ми мешкаємо та створювати у місті власну «оазу». Долучайтеся!Для чого потрібні гроші


Кошти потрібні для закупки станцій моніторингу повітря: 1 станція коштує 1400 грн (мінімальна комплектація), відповідно на придбання 10 систем потрібно 14000 грн

Про автора проекту


Яровий Ілля – координатор проєкту "ОАЗА.Полтава"Вже пожертвували на втілення проекту


Опубліковано: Ілля Яровий
Дата публікації: 30 липня 2020, 13:15
Дата завершення: 28 лютого 2022, 00:00

735 грн зібрано
6%
Всього: 14000 грн потрібно