Вольєр для бездомних котів у притулку «Мокрі носи»Про проект


UPD. Навесні 2020 року авторка проєкту Юлія Ткаченко завершила спорудження вольєру. Його будували довго, тому що все робили силами родини у вільний час. Зате з весни мешканці притулку можуть гуляти у вольєрі, а не сидіти в кімнаті.

На що збираємо кошти?

На спорудження вольєру для вигулу котів у приватному притулку «Мокрі носи».

Опис проекту

Людяність вимірюється тим, наскільки добре ми ставимося до братів наших менших. Полтавка Юлія Ткаченко вже понад 9 років дає прихисток покинутим котам. Вона піклується не лише про гарненьких кошенят, але й про тварин, від яких через їхню старість або хворобу відмовились власники.

2

Сьогодні Юлія утримує приватний притулок для бездомних котів «Мокрі носи», де мешкає понад 50 тварин. Частину з них волонтерка підібрала на вулиці просто безнадійними й виходила, інших їй віддали ті, хто не міг більше утримувати тварину. Всі коти й кішки у притулку стерилізовані. Юлія разом з родиною забезпечує котам дах над головою, харчування, медичний догляд. Найголовніше, що звірята в безпеці і їх тут люблять, адже турбота – це те, чого пухнастики найбільше потребують.

3

Притулок міститься в приватному будинку Юлії, тож хазяйка планує зробити вольєр, щоб коти гуляли на свіжому повітрі, але не тікали до сусідів. Однак для його спорудження сім’я не має фінансових можливостей. Тому Юлія ініціює збір коштів на вольєр для вигулу котів. Сподіваємося, що людей доброї волі серед полтавців значно більше, ніж тих, хто залишає свого улюбленця напризволяще.

Особливо вдячною буде Юлія за допомогу будівельними матеріалами.

Вольєр прибудують до однієї зі стін будинку – з того боку, де живуть тварини. Його розміри розраховані так, щоб тваринам було комфортно в ньому перебувати, а людині – зручно доглядати за ними. Розміри вольєра в метрах (ДхШхВ) – 5,3 х (6,4 – 3,0) х (3,2 – 2,7). На фото можна побачити місце, де планується розташувати вольєр. 

1(1)

Він буде повністю огороджений і вкритий дрібносекційною прорезиненою сіткою, щоб крізь неї не пролазили кошенята і вона не іржавіла. Підлогу заллють бетонним розчином, завдяки чому можна буде підтримувати належний рівень гігієни у вольєрі.

Притулок "Мокрі носи" - не лише вияв турботи про братів наших менших. Це діяльність заради того, щоб домашні тварини якомога рідше опинялися на вулиці.

4Для чого потрібні гроші


Для спорудження вольєру необхідні такі матеріали:

брус 80х80х3000 мм – 45 шт. х 118 грн. = 5308 грн.;

63 погонних метри сітки = 2997 грн.;

OSB – 3 листи х 325 грн. = 975 грн. або за ці кошти можна покрити стіну профнастилом;

пісок для фундаменту – 30 мішків х 13 грн. = 390 грн.;

цемент марки 400 для фундаменту – 12 мішків х 74 грн. = 888 грн.

Усього: 10558 грн.

Будівельні роботи здійснюватимуться на громадських засадах.Про автора проекту


Юлія Ткаченко – волонтерка, власниця приватного притулку для бездомних тварин «Мокрі носи».

Вже пожертвували на втілення проекту


Опубліковано: Юлія Ткаченко
Дата публікації: 24 червня 2019, 15:51
Дата завершення: 1 жовтня 2019, 00:00

5071 грн зібрано
100%
Всього: 5071 грн потрібно