Збираємо на костюми для вас, тому що ви захищаєте нас!Про проект


UPD. 17 квітня перша партія костюмів - 446 шт. - була передана лікарям:

200 костюмів отримали медпрацівники п'ятої міської клінічної лікарні;

246 костюмів передано в міську інфкекційну лікарню. 

Костюми пошиті з матеріалу тайвек, завдяки чому їх можна прати і і використовувати повторно. Костюми мають розмірну сітку, тому підійдуть усім медикам, які потребують захисту. Під час виготовлення волонтери консультувалися з лікарями, щоб максимально врахувати їхні побажання. 

HJ3eD2GdyiugaEcq

Наразі триває третя хвиля збору на костюми, просимо долучатися.

UPD. 4 квітня. Частина тканини придбана; узгоджуємо модель костюма. У понеділок їх почуть виготовляти.

UPD. 3 квітня. Збір закрито: користувачі пожертвували 54 020 грнн.

Не можна допустити, щоб ті, хто рятує нас від хвороби, стали її жертвами. У непростий час пандемії COVID-19 головний удар на себе прийняли лікарі. Так, на Тернопільщині станом на 30 березня дев’ятеро медпрацівників заразилися коронавірусом. Захист від хвороби – це у першу чергу захист лікарів, що знаходяться на передовій боротьби з епідемією.

Сьогодні ми маємо об’єднати зусилля і захистити лікарів, які вже завтра рятуватимуть наші життя. Найбільша потреба – одноразові ізоляційні костюми, їх наразі в сотні разів менше, ніж необхідно. Халати призначені для медиків, які безпосередньо контактують із хворими на COVID-19. Після кожної маніпуляції халат потрібно утилізувати, тому їх треба справді багато.

Полтавські підприємці та волонтери знайшли тканину, що відповідає технічним вимогам захисту медиків від інфікування. Собівартість одного костюма, пошитого з такої тканини – близько 200 гривень.  

Відкриваємо збір на перші 250 костюмів для медичних працівників Полтавської інфекційної лікарні та інших лікарень міста, де будуть розміщені хворі. За даними Центру громадського здоров’я, на 30 березня в Полтаві 37 медиків готові приймати пацієнтів з COVID-19. Кожен з них потребуватиме кілька халатів на день. Ми маємо зробити все, що в наших силах, аби захистити лікарів та медичний персонал.

Підтримки потребують лікарі на всіх ланках медичної допомоги – від амбулаторій сімейної медицини до стаціонарних відділень. Місцева влада поки що не може забезпечити в повному обсязі всіх їхніх потреб. Головна причина - в тому, що державні закупівлі – це тривалий процес, а діяти необхідно на випередження.

Ми будемо регулярно надавати звіти про зібрані кошти, а також про придбання тканини і пошиття одноразових ізоляційних костюмів для медиків на сайті ЗМІСТ та на своїй фейсбук-сторінці.Для чого потрібні гроші


250 одноразових ізоляційних халатів вартістю 200 грн кожен

Про автора проекту


Ресурс ЗМІСТ – полтавське онлайн-медіа, що поєднує інформаційний ресурс та краудфандингову платформу. За понад 2 роки роботи проєкти на нашій платформі зібрали близько 400 тисяч гривень.Вже пожертвували на втілення проекту


Опубліковано: Ресурс ЗМІСТ
Дата публікації: 30 березня 2020, 17:36
Дата завершення: 30 квітня 2020, 00:00

50000 грн зібрано
100%
Всього: 50000 грн потрібно