Збираємо на костюми для вас, тому що ви захищаєте нас – 2Про проект


UPD. 17 квітня перша партія костюмів - 446 шт. - була передана лікарям:

200 костюмів отримали медпрацівники п'ятої міської клінічної лікарні;

246 костюмів передано в міську інфкекційну лікарню. 

Костюми пошиті з матеріалу тайвек, завдяки чому їх можна прати і і використовувати повторно. Костюми мають розмірну сітку, тому підійдуть усім медикам, які потребують захисту. Під час виготовлення волонтери консультувалися з лікарями, щоб максимально врахувати їхні побажання. 

HJ3eD2GdyiugaEcq

Наразі триває третя хвиля збору на костюми, просимо долучатися.

Не можна допустити, щоб ті, хто рятує нас від хвороби, стали її жертвами. Жоден, навіть найкращий апарат не рятуватиме людей, якщо нікому буде його обслуговувати. Тому захист від хвороби – це у першу чергу захист лікарів, що знаходяться на передовій боротьби з епідемією.

Сьогодні ми об'єднали зусилля і зібрали кошти на захисні костюми для медиків, які вже завтра рятуватимуть наші життя. За чотири дні ми завдяки вам зібрали понад 54 тисячі гривень. Цього вистачить на першу партію костюмів, але їх забагато не буває. 

Тому ми відкриваємо другу хвилю збору на костюми. Ви жертвуєте на платформі суму від 200 гривень і отримуєте ексклюзивну футболку, які нам безкоштовно виготовило підприємство "Імідж-М" як свій внесок у боротьбу із вірусом. Після того, як ви здійсните пожертву, ми зв'яжемося з вами і передамо подарунок. Зверніть увагу: вартість футбоок не включена в збір, усі кошти, які ви пожертвуєте, підуть на костюми.

Одноразові ізоляційні костюми - це зараз найнагальніша потреба для наших медиків. Зараз їх у сотні разів менше, ніж необхідно. Костюми призначені для медиків, які безпосередньо контактують із хворими на COVID-19. Після кожної маніпуляції костюм потрібно утилізувати, тому їх треба справді багато.

Полтавські підприємці та волонтери знайшли тканину, що відповідає технічним вимогам захисту медиків від інфікування. Собівартість одного костюма, пошитого з такої тканини – близько 200 гривень.  

Ми збираємо на одноразові ізоляційні костюми для медичних  працівників Полтавської інфекційної лікарні та інших лікарень міста, де будуть розміщені хворі. За даними Центру громадського здоров’я, на 30 березня в Полтаві 37 медиків готові приймати пацієнтів з COVID-19. Кожен з них потребуватиме кілька халатів на день. Ми маємо зробити все, що в наших силах, аби захистити лікарів та медичний персонал.

Підтримки потребують лікарі на всіх ланках медичної допомоги – від амбулаторій сімейної медицини до стаціонарних відділень. Місцева влада поки що не може забезпечити в повному обсязі всіх їхніх потреб. Головна причина - в тому, що державні закупівлі – це тривалий процес, а діяти необхідно на випередження.

Тож захистімо сьогодні тих, хто завтра, можливо, рятуватиме нас або наших близьких!Для чого потрібні гроші


250 одноразових ізоляційних костюмів вартістю 200 грн кожен

Про автора проекту


Ресурс ЗМІСТ - полтавський інтернет-ресурс, що включає онлайн-видання та краудфандингову платформу.Вже пожертвували на втілення проекту


Запитання до автора

Від Дар'я Гавриленко, 2020-04-04 12:14:16
Доброго дня. Підкажіть,коли і як будуть виготовлені та передані костюми на лікарні? Де можна будет побачити звіт?
Відповідь
Доброго дня. Тканину для костюмів уже придбано, зараз затверджується модель костюма, а з понеділка їх будуть виготовляти. Звіти про передачу костюмів у лікарні Ви побачите на сторінці проєкту, в розділі "Новини" і на сторінці ЗМІСТу в фейсбуці.
Опубліковано: Ресурс ЗМІСТ
Дата публікації: 3 квітня 2020, 10:51
Дата завершення: 30 квітня 2020, 00:00

50030 грн зібрано
101%
Всього: 50000 грн потрібно