Освітні курси проєкту PRO:освіта

Запускаємо набір на оновлену програму. Тепер це – PRO:освіта.Цього року маємо 3 напрями: економіку, маркетинг та менеджмент. Буде база прогресивних та сучасних знань, які в школі не вивчають.  Що дає участь у проєкті?  Молодим людям – школярам 9–11 класів – можна спробувати себе в новій ролі: економіста, менеджера чи маркетолога (або навіть власника бізнесу).На проєкті […]

Loading...
Контактна особаПолтавська асоціація бізнесу
Телефон

Запускаємо набір на оновлену програму. Тепер це – PRO:освіта.Цього року маємо 3 напрями: економіку, маркетинг та менеджмент. Буде база прогресивних та сучасних знань, які в школі не вивчають.

 Що дає участь у проєкті?  Молодим людям – школярам 9–11 класів – можна спробувати себе в новій ролі: економіста, менеджера чи маркетолога (або навіть власника бізнесу).На проєкті будуть базові знання:

  • як розпоряджатися грошима та реалізувати свої бажання, коли ресурси обмежені;
  • як презентувати себе та свою роботу так, щоб досягати успіху;
  • як правильно працювати в команді, і як командна робота впливає на результат та ін

а ще про бізнес, рекламу, споживача, бюджет, ринкові можливості та інші незнайомі речі – простими словами.Для тих, хто готовий вивчати нову інформацію у вільний час; а ще бути в темі бізнесу. Чекаємо на ваші заявки до 5 жовтня:

Курси триватимуть від трьох до шести місяців. Заняття – щотижня в будні, в післяобідній час.

Участь для дітей – безкоштовна. Проєкт повністю оплачує Полтавська асоціація бізнесу. Стати учасником можна після конкурсного відбору, кількість місць обмежена.

Що буде?

  • заняття раз на тиждень;
  • доступними словами нові поняття;
  • кожне четверте заняття – з іграми та розвагами (корисними);
  • спілкування з ровесниками;
  • знайомство з успішними підприємцями;
  • та додаткові бонуси від ПАБу.◾ Щоб ловити нові можливості та перетворювати власні ідеї на життєві проєкти.

Щоб уміло оцінювати свої бажання та можливості: при чому навіть якщо обираєш між моделями телефону чи “вузом”, у якому продовжити навчання. Або між ідеями для власного бізнесу.

Наш проєкт – можливість спілкуватися з тими, хто на собі пройшов усі ці етапи. З людьми, які мають досвід у цій темі. Серед експертів: викладачі, підприємці, маркетологи та менеджери компаній тощо.Учасники, які виконають умови проєкту та складуть наприкінці тестування, отримають сертифікати про завершення курсу та бонуси від ПАБу.

Loading...
Контактна особаПолтавська асоціація бізнесу
Телефон