Програма стажувань Ukrainian Business Leaders

American Counsils відкриває конкурс на програму стажувань задля просування інновацій та підприємництва, що спонсорується Урядом США. Дедлайн – 18 січня 2021 року. Це можливість для молодих українських підприємців та інноваторів відвідати США та отримати безпосередній американський досвід. Програма передбачає місячне стажування організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників. Вимоги до кандидатів: громадянство […]

Loading...
Контактна особаUkrainian Business Leaders
Телефон+38 (044) 289 39 52

American Counsils відкриває конкурс на програму стажувань задля просування інновацій та підприємництва, що спонсорується Урядом США. Дедлайн - 18 січня 2021 року.

Це можливість для молодих українських підприємців та інноваторів відвідати США та отримати безпосередній американський досвід. Програма передбачає місячне стажування організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників.

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України та постійне проживання на території України;
  • вік від 21 до 40 років;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • відповідний досвід та спрямованість на продовження кар’єри у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного розвитку та/або технологій.

Дізнатись більше інформації можна тут.

Подати заявку на участь можна за посиланням. Кінцевий термін прийому заявок: 18 січня 2021 року.

Loading...
Контактна особаUkrainian Business Leaders
Телефон+38 (044) 289 39 52