Школа фактчекерів: викривати фейки, протидіяти дезінформації

Фейки, маніпуляція, правда, вірусні перепости, неповнота інформації та спеціальне спотворення – щоб не загубитися у сучасному просторі інформації про covid-19 Академія Української Преси за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine запрошує на вебінар “Школа фактчекерів: викривати фейки, протидіяти дезінфоромації”. Вебінар відбудеться 28-29 вересня 2020 року. За два дні ми: покажемо, чим живиться фейк; розкажемо про побутові […]

Loading...
Контактна особаЮлія Кулик
Телефон

Фейки, маніпуляція, правда, вірусні перепости, неповнота інформації та спеціальне спотворення - щоб не загубитися у сучасному просторі інформації про covid-19 Академія Української Преси за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine запрошує на вебінар “Школа фактчекерів: викривати фейки, протидіяти дезінфоромації”. Вебінар відбудеться 28-29 вересня 2020 року.

За два дні ми:

  • покажемо, чим живиться фейк;
  • розкажемо про побутові фейки та маркери їх розпізнавання;
  • навчимо спростовувати фейки: структура матеріалу, на які джерела та експертів можна і треба посилатися;
  • роз’яснимо основні критерії споживання інформації;
  • виконаємо практичні завдання з підготовки журналістських матеріалів.

Переглянути програму ви можете тут.

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть анкету.

Участь є безкоштовною.

Необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток Zoom. Бажано завчасно розібратися з особливостями користування та в налаштуваннях, вибрати правильний ракурс для камери.

Мати ноутбук/мобільний із зарядним пристроєм (тривалість вебінару майже 5 годин), обов’язкова наявність веб-камери (вбудованої камери ноутбуку, камери смартфону) та мікрофону. Зверніть увагу на стабільність інтернет-з’єднання.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах, відібрані учасники отримають запрошення.

Кількість місць для вебінару обмежена.

Учасникам, яких буде відібрано до участі, прийде повідомлення на електронну пошту або за вказаним під час реєстрації номером телефону.

Loading...
Контактна особаЮлія Кулик
Телефон