03 лютого, 11:02
03 лютого, 11:02

Розвиток ринку нерухомості постійно та якісно розвивається. Кількість пропозицій від девелоперів зростає з геометричною прогресією, а житлові комплекси з новим рівнем сервісу відтепер будують і в Полтаві.

Схожі житлові комплекси стали повсякденням для Києва, Одеси, Львова та багатьох інших міст, де девелопери пропонують своїм клієнтам найкращі пропозиції для житла та комерційних приміщень.

У Полтаві ця тенденція також набирає обертів, тому житлові комплекси з високим рівнем сервісу тепер доступні й полтавцям. Розповідаємо про головні тренди й фішки сучасного якісного житла, що стають реальністю у Полтаві.

Спортзал просто у будинку

Сьогодні спорт став важливою складовою життя людини. Уявіть, що спортивна зала розташована у вашому будинку й для занять вам більше не потрібно орієнтуватися на погоду, витрачати чимало часу на дорогу, шукати кращі пропозиції тощо. Новий житловий комплекс з облаштованим залом дає можливість займатися спортом у будь-який час не витрачаючи час на черги у роздягальнях та дорогу яка може займати стільки ж часу, скільки й самі заняття.

Існування фітнес-центру чи спортивної зали у комплексі уже стало необхідністю, адже ритм життя й буденність вимагає прагматичних рішень навіть в облаштуванні побуту. Власне, якщо ви давно хотіли б отримати спортзал «під рукою», але не маєте заміського будинку чи місця для тренажера у квартирі, то сміливо обирайте комплекс де таку можливість уже передбачили.

Дитяча кімната – комфорт для найменших

Безпека та розвиток ваших дітей – один з пріоритетів. У нових житлових комплексах тепер створюють спеціальні умови для всебічного розвитку найменших жителів, щоб вони почувалися дійсно як вдома й отримали найкращі умови. У сучасній дитячій кімнаті власники квартир можуть збиратися разом з дітьми цього будинку, дружити й корисно проводити час разом. Завдяки цьому елементу інфраструктури можна легко дізнатися, що ваша дитина перебуває у безпеці й має спеціальний простір для спілкування з однодумцями.

Ця кімната фактично допомагатиме у вихованні дитини, адже відчуття захищеності й приємне середовище довкола – важливі етапи соціалізації вашої дитини.

Також у власників квартир є змога облаштувати тематичні локації й створити там дитячі дні народження, або просто зустрічі ровесників. Тепер для цього не потрібно шукати локацію в місті, чи за містом. 

Показний хол, зона очікування та консьєрж-сервіс

Якщо ви втомилися від однотипних під’їздів, то якісний сервіс у галузі житлової забудови може вам запропонувати гідну альтернативу. У сучасних будинках більше немає класичного під'їзду, адже така модель багатоквартирного житла  відходить у минуле. Сучасність диктує нові правила, тому чимало будинків у столиці та великих містах України має хол із зоною очікування та консьєрж-сервісом.

Консьєрж-сервіс не варто вважати дороговартісною пропозицією на ринках чи послугою, що доступна тільки для елітного будинку. Останнім часом такий різновид обслуговування з’являється й в порівняно невисокому класу комплексів для життя.

Ця послуга важлива, бо значно спрощує власникам квартир життя та економить час. Усі ваші побутові справи у будинку контролюють і вчасно вирішують ще до того, як ви про них дізнаєтеся. Популярність консьєрж-сервісів у нових будинках обумовлена й зручністю, тому що:

  • працівники стежать за чистотою та порядком на спільній площі та прилеглих до будинку територіях;
  • консьєржі допомагають зустріти гостей та супроводжують їх за потреби;
  • якщо власники квартири отримують доставку, то персонал може принести їх просто до вашої квартири;
  • до консьєрж-сервісу можна звернутися, щоб забронювати стіл у ресторані, номер у готелі чи придбати квиток для подорожі;
  • консьєрж може викликати таксі чи оперативні служби.

Часто консьєрж-сервіс допомагає владнати питання з ремонтом квартири, перевезенням вантажів, укладенням договорів з постачальниками житлово-комунальних послуг, чи страхуванням майна та життя тощо. Існування виконавця послуг, що розв’язує побутові проблеми в будинку, дозволяє оптимізувати час співвласників будинку за помірні витрати.

Зона очікування та консьєрж-сервіс дозволять контролювати відвідувачів та убезпечуватимуть вас від небажаних гостей, тому ці послуги актуальні й завдяки цьому жителі почуваються у власному будинку безпечніше. 

Як правило, вестибюлі у сучасних житлових комплексах створюють за авторським дизайном, що передбачають зони очікування, яскраве освітлення, захищені поштові скриньки та спеціальне місце для консьєржів.

Головний хол у будинку – найперше, що бачать відвідувачі. Зазвичай, його розподіляють на кілька зон:

  • простір для очікування;
  • лаунж-зона, де жителі можуть зачекати на таксі;
  • зона ресепшену, де працює сервіс-менеджер. Там же розміщують технічне приміщення та локацію для клінінгу.

Клубна кімната – знайомтеся з сусідами

Серед переваг нових комплексів необхідно виділити наявність клубної кімнати. Дедалі частіше забудовники передбачають багатофункціональні простори, які можна буде використовувати для власних потреб усім охочим власникам. 

Клубну кімнату можна забронювати на необхідний час і провести там бізнес-зустріч або ж влаштувати там вечір зі своїми друзями. Це надзвичайно зручно як у роботі, бо не потрібно їхати у заклади, так і у особистих моментах, бо не обов'язково запрошувати гостей у саму квартиру.

Через невелику кількість мешканців ця кімната підходить для спільних зустрічей й формує оточення й допомагає знайти друзів серед людей, які живуть поряд. Зазвичай у таких кімнатах розміщують домашній кінотеатр, камін чи простір для настільних ігор у великій компанії.

Щодо планування клубних кімнат, то зазвичай її розподіляють на кілька зон, що виконують різні функції. Це може бути барна зона й кухонна, щоб готувати страви для заходів на місці. За допомогою технологій ці простори осучаснюють і підлаштовують під місця для вечорів кіно або вечірок.

Підземний паркінг

З 2018 року в Україні дозволили проєктувати ліфти з житлового будинку до паркінгу під ним. Тепер на першому поверсі будинку не треба передбачати вихід із ліфтів паркінгу до загального ліфтового холу пожежного ліфта, що значно спрощує життя в багатоквартирних будинках для мешканців. Тому в нових будівлях спуститися до паркінгу можна легко ліфтом, а сама локація, як правило, оснащена спеціальними станціями для підзарядки електрокарів. Зручне розташування паркінгу як підземного простору дає можливість зекономити територію біля будинку для комфортного простору довкола.

Те, що у Полтаві існують проблеми з місцями для паркування, мабуть, вже ні для кого не секрет. Нові тенденції у забудові цю проблему частково розв’язують і показують, що хвилюватися про те, де залишити автомобіль більше не потрібно. У житлових комплексах з новим рівнем сервісу нарешті враховують найменші потреби у зручній локації для паркування автомобілів. Завдяки цьому власникам таких будинків не потрібно хвилюватися, де залишити своє авто.

Розв’язується також проблема з тим, що під час несприятливої погоди водіям постійно доводиться відкопувати машину з-під снігу взимку або йти під дощем до автомобіля. Нові підземні стоянки, що розміщена безпосередньо під будинком. Для зручності забудовник має врахувати, що паркомісця для кожного мешканця мають бути площею щонайменше від 12 квадратних метрів, облаштовані цілодобовою охороною та відеоспостереженням, додатковими виходами тощо.

 Матеріал створений у рамках партнерства з Novos Development