11 травня, 18:05
11 травня, 18:05

«Привіт. Розпаковка. Сьогодні вівторок, був хліб», – каже Даша Євтух у своєму відео у Tik-Tok, що набрало 950 тис. переглядів. Потім відеорозпаковки з сільського магазину стануть вірусними і перетворяться на рубрику.

Понад 4 мільйони уподобань, 219 тисяч підписників і мільйони переглядів. Усе це про сторінку дівчини з Полтавщини Даші Євтух у Tik-Tok. Вона живе у маленькому селі на Полтавщині, але її відео про розпаковки з місцевої крамниці та життя у селі стали вірусними і в інстаграмі, і в тіктоці, і в ютубі. ЗМІСТ спілкувався з Дашею Євтух про ідею блогу, швидку популярність та хейтерів.

Прокинутися популярною

Головне питання, яке найчастіше ставлять підписники у коментарях стосується того, чи це справжня Даша Євтух, або її образ. Щойно запитати дівчину про це, вона сміється:

«Ви ж бачите мене. Ми зараз з вами говоримо. Звісно, що це не образ. Я показую своє реальне життя. Люди в коментарях про це пишуть постійно і запитують як я вигадую теми. А я просто так живу. Розпаковки про хліб, бо я  це дійсно купую. Ось ще про хальву всі кажуть, всім подобається. Але це не жарти, а реальність. Мені багато писали, що це образ, але це їхня справа».

Щойно блог Даші Євтух став популярнішим, у коментарях частіше запитували хто вона і звідки. Це нормальне прагнення інтернет-аудиторії знати за ким вони стежать і чиїми відео діляться. У відповідь вона записала лаконічне відео:

«Відповідаю на найчастіші запитання, які ви ставите. Звідки я – з Полтавської області. Скільки мені років – 23. Де мій чоловік – нема», – розповідає Даша Євтух про себе у тік-тоці, щоб задовольнити інтерес користувачів.

Уже під час інтерв’ю Даша говорить трохи більше про себе:

«Навчалася в аграрній академії. Закінчила якраз взимку. Я була в студентській раді, працювала офіціанткою у кафешках. Зараз у мене немає часу на хобі. Підписники і блог займають багато часу. Єдине, що я зранку я бігаю. Раніше любила малювати, робила із заліза різні вироби».

За словами блогерки, вона не очікувала на таку популярність. До прикладу, менш ніж за місяць на її інстаграм-сторінку підписали понад 40 тис. людей, а відомі поп-зірки України постили собі в сторіз її відео, чи коментували пости. Даша Євтух цього зраділа, хоч і не була готова одного ранку прокинутися популярною тікток блогеркою, про чиї відео говорять у різних групах різних соцмереж:

«Ой, спочатку я була шокована. Зараз це вже нормально і я звикла, що підписники мене люблять. Багато позитиву і мало негативу у коментарях. Мої відео постили відомі люди. Я так розумію, вони їм подобаються. Мабуть, не всі вірили одразу, що це справжня я, бо у мене в інстаграмі було зовсім інше життя коли я навчалася у Полтаві, але тепер я в селі».

Бути блогеркою тільки видається легким. Даша Євтух каже. Що через увагу аудиторії постійно займається сторінками. До того ж тепер вона має замовлення від рекламодавців. Власне через це часу не вистачає на себе.

«Я не один раз хотіла видалити акаунт»

Про що блог Даші Євтух? Вона говорить, що про життя у селі з усіма позитивними та негативними моментами. Про те, як життя у селі змінює людину, її звички, але все ж дає простір для можливостей та реалізації себе:

«Я раніше знімала зовсім інші відео, а потім уже почала показувати звичайне життя. Одразу хейтили, було багато коментарів. Я не знала як це сприймати і мені потрібен був час, щоб це переосмислити, зрозуміти, що люди різні мають думки різні. Зараз я до цього ставлюся спокійно, але я не один раз хотіла видалити акаунт, думала навіщо я взагалі це все знімаю».

До популярності в соцмережах рідні Даші Євтух були проти зйомок та розповідей про дім, господарство. Навіть інколи просили видаляти відео. З часом, рідні побачили результат і почали підтримувати блогерство Даші.

Як розвиватиметься блог

Будьмо відвертими, не кожен блогер може впоратися з раптовою популярністю абор втримати її. Це потребує значно серйознішої роботи, аніж кілька відео, що стали трендом. Даша Євтух каже, що теж це розуміє  і зараз міркує над тим, як змінюватиметься її блог. Сьогодні у ньому можна знайти рецепти різних страв, прогулянки з кіньми, розпаковки з сільського магазину і жарти про «хальву». Але Даша Євтух планує продовжувати розвивати різні рубрики:

«Мені це давно подобалося знімати відео, я давно хотіла це зробити основною роботою. Зараз магазини замовляють рекламу, а  я почала брати замовлення. Ця популярність швидко прийшла і тому треба вміти бути цікавою й надалі. Ось був конкурс на хальву. Я побачила, що це зайшло підписникам і вирішила, що варто розіграти. Так же ніхто не робив».

Зараз блогерка планує урізноманітнити свої відео та розповідати про різні теми. Також задумується про переїзд з села, щоб мати більше можливостей для розвитку.

Нік Даші Євтух у Тік-Ток – dasha_evtukh

Обкладинка ЗМІСТу

Фото надані Дашею Євтух