Полтавою бігає понад 3,5 тисячі безхатніх собак

Автор: Вікторія Баберя, 11 липня, 10:05

Фото: У Полтаві нарахували понад 3,5 тисячі безхатніх собак (Джерело - nashemisto.dp.ua)


Під час підрахунку безпритульних тварин у Полтаві визначили 25 секторів, в ареалі яких перебуває близько 3502 собак.

Підрахунок безхатніх тварин провели спеціалісти відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин Полтавського КАТП-1628, разом з 38 волонтерами зоозахисних організацій Полтави, а саме БО ЦЗЖП «Юний європеєць», ГО Барбоскіни та волонтерів-опікунів, які не входять в склад зоозахисних організацій, у травні 2018 року.

Згідно з отриманими даними склали план показників кількості безпритульних тварин в Полтаві по секторам. Таку інформацію надали у КАТП-1628 у відповідь на запит ЗМІСТу.

План показзників кількості безпритульних тварин у Полтаві по секторам

Усі виловлені безпритульні тварини, які проходять стерилізацію, вносяться до Реєстру безпритульних тварин міста з зазначенням номера кліпси та даних волонтера-опікуна, який займається твариною. За даними реєстру та номеру кліпси можна відслідковувати міграцію безпритульних тварин із сектора в сектор.

Загалом, для ефективного виконання програми та регулювання чисельності безпритульних тварин підрахунок необхідно проводити щороку.

Нагадаємо, у Полтаві протягом місяця працювали представники австрійської організації «Чотири лапи», які займалися стерилізацією без притулених тварин. За цей час, з 29 травня по 27 червня, в місті стерилізували 318 безпритульних чотирилапих.

Довідка

Відділ регулювання чисельності бездоглядних тварин на Полтавському КАТП-1628 створили 24.01.2018 року. Відділ займається регулюванням чисельності безпритульних тварин згідно з діючим законодавством, утримання на тимчасовому пункті перетримки (притулку), безпритульних, бездоглядних та загублених тварин. Також відділ займається виконанням «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2016-2021 рр.»

 

Опублікована: 11 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація