Без води #4. Олексій Чепурко

Автор: Анастасія Добряк, 11 серпня, 13:39

Фото: Олексій Чепурко


У межах політичного проєкту «Без води», ЗМІСТ записав інтерв’ю заступником міського голови Полтави Олексієм Чепурком. За сумісництвом, він голова міської організації політичної партії «Рідне місто».

У минулому Олексій Чепурко був очільником ГО «Молоді регіони» – молодіжного крила «Партії регіонів». Певний час він був заступником голови Полтавської обласної громадської організації «Рідне місто, рідний край». З 2015 року є членом місцевої партії «Рідне місто».

У проєкті «Без води» ми поговорили з Олексієм Чепурком про плани на місцеві вибори й висновки з президентських, проблеми Полтави та політичний популізм у міській раді.

Нагадаємо, що першим спікером у проєкті «Без води» став голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, з яким ми говорили його команду, зв’язки з Арсеном Аваковим, майбутнє полтавських довгобудів та винних у тому, що аеропорт «Полтава» не працює.

Також ми спілкувалися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про плани на місцеві вибори, програш на президентських Петра Порошенка, прогалини децентралізації на Полтавщині та корупційний скандал попереднього очільника ОДА.

З екссекретарем міської ради Оксаною Деркач ЗМІСТ говорив про те, чи не жалкує, що у 2018 році підтримала Олександра Мамая, чи планує повернутися до влади, ставлення до роботи президента і роль жінок у політиці.

Додамо, що у межах проєкту «Без води» ми спілкуємося з топовими полтавськими політичними діячами про актуальні та резонансні події у місті й шукаємо у них зміст.

Опублікована: 11 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація