Без води #3. Оксана Деркач

Автор: Анастасія Добряк, 1 липня, 18:24

Фото: Оксана Деркач


У межах політичного проєкту «Без води», ЗМІСТ записав інтерв’ю з екссекретарем Полтавської міської ради Оксаною Деркач.

Оксана Деркач раніше очолювала полтавську міську організацію «Партії регіонів» та координувала роботу цього осередку. Вона була депутаткою та секретарем міської ради упродовж двох скликань ради. До 2018 року Оксана Деркач очолювала міську організацію партії «Рідне місто», але після зміни влади у Полтаві її звільнили з посади виключили з лав партії.

У проєкті «Без води» ми поговорили з Оксаною Деркач про те, чи не жалкує, що у 2018 році підтримала Олександра Мамая, чи планує повернутися до влади, ставлення до роботи президента і роль жінок у політиці.

Нагадаємо, що першим спікером у проєкті «Без води» став голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, з яким ми говорили його команду, зв’язки з Арсеном Аваковим, майбутнє полтавських довгобудів та винних у тому, що аеропорт «Полтава» не працює.

Також ми спілкувалися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про плани на місцеві вибори, програш на президентських Петра Порошенка, прогалини децентралізації на Полтавщині та корупційний скандал попереднього очільника ОДА.

Додамо, що у межах проєкту «Без води» ми спілкуємося з топовими полтавськими політичними діячами про актуальні та резонансні події у місті і шукаємо у них зміст.

Опублікована: 1 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація