Книжковий дайвінг. Інтенсив з читання

Щосуботи із 14 квітня по 30 червня КА «Новий Акрополь» проводитиме курс з прочитання золотого фонду світової літератури.

«Як навчитися «спілкуватися» з геніальними мислителями? Як підвищити ефективність самоосвіти? Як зробити процес прочитання книг не просто інформуванням, а пізнанням себе? Наш курс подарує смак «спілкування» з великими витворами мистецтва, а також приємні миті інтелектуальних бесід», ‒ повідомляють організатори на фб-сторінці заходу.

На таких зустрічах ви зможете:

  • отримати навички активного читання;
  • розвинути риторичні можливості;
  • подолати страх світських бесід;
  • розкрити через читання можливість самоаналізу;
  • підняти рівень самоосвіти.

Спікер – Ірина Овчаренко, кандидат філософських наук, викладач етики та естетики, тренер-консультант по риториці, комунікативному іміджу і естетичному формуванні. А також Ірина – керівник полтавського відділення КА «Новий Акрополь» та «Освітній простір».

Як говорить Ірина, основна мета такого курсу – поширення культури читання:

«Будемо поширювати художню літературу. Адже дуже часто хочеться читати, але немає часу. А що стосується світової класики, то у багатьох упереджене ставлення до неї ще зі шкільних років. Тому на меті – виховати талановитого читача. Оскільки талановитих письменників багато, а читачів мало».

Зустрічі заплановано проводити щосуботи протягом трьох місяців, із 14 квітня по 30 червня. Але, як повідомляє Ірина, графік і план буде гнучким та обговорюватиметься із учасниками зустрічей. Розраховано курс на осіб віком від 18 років.

Минулого літа вже проводилися літературні зустрічі у рамках курсу «Читання для дорослих». Тоді учасники мали змогу читати літературу різних жанрів. Цього року організатори вирішили читати авторів золотого фонду світової літератури.

На найближчих зустрічах на учасників чекає така програма:

  • 14 квітня – «Мистецтво читання. Як читати художню прозу»;
  • 21 квітня – «Шекспір. Гамлет. Занурення 1».

Внесок учасника за зустріч – 50 грн. Кількість місць обмежена та за попередньої реєстрацією. Групу буде сформовано до 15 учасників.

Детальніша інформація за телефоном 095 127 33 14, 067 504 00 16 Ірина.

Місце

Початок: 28 квітня 2018, 15:00
Закінчення: 28 квітня 2018, 17:00

Місце: вул. Олександра Пушкіна, 52

На карті