img_1535

7 вересня мало відбутися засідання комісії з питань земельних відносин. На етапі формування порядку денного голосів не вистачило і засідання фактично не відбулося.

Попри це, йому передувала майже годинна «дискусія» депутата міськради Едуарда Волкова та начальниці Управління земельних ресурсів Оксани Левченко.

Спірні питання стосувалися питань про перевірку кінцевих власників підприємств, що звертаються у земельних питаннях на зв’язок з росією чи білоруссю. Земельне управління провело цю перевірку, виявило 1 підприємство й надіслало депутатам результат виконання доручення. Едуард Волков уточнив чи залучали до перевірки Службу безпеки України для ґрунтовних результатів:

«Ті документи, що надані на комісію, це таблиці. Вони не позначені Управлінням, що це документ. Я хочу звернутися до членів комісії, але повну перевірку може провести тільки СБУ. Чи ви зверталися до СБУ, щоб маючи усі ті можливості і засоби, що покладені на даний орган?».

Оксана Левченко відповіла, що вони не мали звертатися до СБУ, бо таких завдань не ставили:

«Згідно з протоколом минулого засідання, не було жодних доручень про визначення юридичних осіб звернення до СБУ. Такого в протоколі немає. … Питання звучало як: про те, яким чином ми здійснювали перевірку юридичних осіб на бенефіціарів рф.  Щодо даного питання, в протоколі комісії не звучало, що з цього питання ми повинні були звернутися до СБУ».

Подібних проблемних питань у комунікації депутатів та земельного управління виявилося кілька, як наслідок, земельна комісія вдруге повністю не відбулася, хоча сесія запланована на 9 вересня.

Нагадаємо, тепер, щоб депутати розглядали питання, що пов’язані з землею у Полтавській громаді, їх мають дослідити на предмет відсутності власників чи засновників з росії та білорусі. Це ж правило стосуватиметься фізичних осіб.

Фото ЗМІСТу

Loading...