pmmh5xbk7h7ihdji

З 6 квітня перебувати у громадських місцях без маски чи респіратора заборонено. Відповідну постанову ухвалив Кабмін.

Уряд пояснив, що таке «громадське місце». Це – частина будь-якої споруди, що доступна або відкрита для населення, зокрема й за плату. 

Перелік може бути доповнено рішенням місцевої влади

Перелік громадських місць можуть розширити органи місцевої влади. Кабмін рекомендує: не лише в перелічених місцях, а й загалом на вулиці слід перебувати в масці, оскільки у будь-який момент ви можете опинитися на території, яка підпадає під визначення «громадське місце». 

Маски необхідні для того, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусної хвороби, адже кожна людина є потенційно хворою. 

«Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих», – пишуть на урядовому порталі.  

Маска ж частково захищає оточуючих від виділень під час чхань чи кашлю, які можуть містити збудник інфекції. 

За порушення правил карантину передбачений штраф – від 17 тис. грн до 34 тис. грн. Якщо ж ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

ЗМІСТ писав, які обмеження у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу нині діють. Відповіді на найпоширеніші запитання щодо чинних обмежень можна прочитати за посиланням

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили до 24 квітня. Тому поки у Полтаві діє карантин, не варто зайвий раз виходити на вулицю. ЗМІСТ підготував перелік служб, що можуть доставити вам їжу, Відтепер у вільному доступі онлайн-екскурсії багатьма визначними та історичними місцями Полтавщини.

Також ЗМІСТ писав, куди звертатися, виявивши в себе кашель чи температуру. Та як і кому потрібно носити маску. 

Loading...