Ілюстративне фото зі школи на Дніпропетровщині (
Ілюстративне фото зі школи на Дніпропетровщині (

Фото – телеграм-канал «Великого будівництва»)

Отримати щеплення відмовилися 678 вчителів з різних районів Полтавщини.

Про це на нараді 13 травня повідомила директорка Департаменту освіти та науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська.

За її словами у Міністерстві охорони здоров’я підтримали позицію щодо першочергової вакцинації освітян та працівників, які залучені до проведення ЗНО. Це зробили для того, аби вступна кампанія пройшла ефективно.  На Полтавщині до цього процесу залучені 3 тисячі 140 педпрацівників, з них щепилися 551. Не щепилися – 2 тисячі 589. Вакцинувати освітян мають китайською вакциною CoronaVac:

«Ми склали списки усіх педагогічних працівників, які мають намір вакцинуватися, а також тих педагогічних працівників, які залучені до ЗНО і також мають наміри вакцинуватися. На жаль це дуже невтішні цифри для забезпечення безпечного проведення ЗНО, а також для навчання учнів у закладах освіти» – сказала Ковальська.

Станом на 12 травня на Полтавщині загальна кількість педагогічних працівників – 41 тисяча 606, з яких:

  • вакцинувалися – 2 тисячі 258 вчителів;
  • не щепилися за станом здоров'я –770 педагогів;
  • чекають на іншу вакцину – 634 вчителів;
  • відмовилися від вакцинації з принципових позицій – 678 педагогів;
  • записалися на щеплення – 441.

ЗМІСТ писав, як змінюються показники з проведення щеплень на Полтавщині. Загалом на Полтавщині щеплення отримали 37 тисяч людей. Серед них медики, вчителі, поліцейські, рятувальники, соціальні працівники, мешканці інтернатів і військовослужбовці.

Loading...