Полтавська міська рада
Полтавська міська рада

(Фото – ЗМІСТ)

Наразі «Полтаватеплоенерго» знаходиться на балансі області.

Про це 5 травня під час засідання виконкому повідомив голова Полтавської міськради Олександр Мамай. 

«На минулій сесії, 19 березня, депутати більшістю голосів підтримали звернення до депутатів обласної ради, щоб передати на баланс “Полтаватеплоенерго” в місто. На обласну раду це ще рішення не винесли. Чи передадуть чи не передадуть, це на розгляд депутатів».

За словами Мамая, у 2018 році «Полтаватеплоенерго» зареєстрували у Решетилівці і за цей час підприємство сплатило у місто понад 60 млн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Щоб «Полтаватеплоенерго» надавало послуги 109-му мікрорайону, необхідно вкласти понад 30 млн грн. 

«Кошти повинна надати область. Я сказав, ми надамо гроші, місто надасть фінансування, тільки поверніть нам наші кошти з Решетилівки», – каже Мамай.

Згідно з проєктом рішення, міська влада подає звернення до голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова з проханням:

  • сприяти розгляду та розв’язанню питання передачі із власності області у комунальну власність Полтавської міської ради «Полтаватеплоенерго»;
  • розглянути питання спрямування сплати ПДФО, яке сплачує «Полтаватеплоенерго», до бюджету Полтавської громади з метою спрямування даних коштів на заміну мереж теплопостачання, мереж водопостачання та водовідведення, колекторів, матеріальної підтримки комунального підприємства;
  • захистити на забезпечити санітарно-епідеміологічне благополуччя населення в умовах епідемії та права споживачів Полтавської громади на отримання послуг з гарячого водопостачання та недопущення зриву опалювального сезону 2021-2022.

Також міська влада хоче звернутися до керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього, начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області Євгена Борзілова щодо перевірки законності сплати ПДФО до бюджету Решетилівської громади.

Loading...