В’ячеслав Родіонов – музикант за фахом, який з початком повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. Воїна проведуть в останню путь у рідній Полтаві.

Про це ЗМІСТу повідомили у Полтавському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки 22 травня.

Церемонія прощання з захисником відбудеться 23 травня біля Свято-Успенського собору у Полтаві о 10:00. Вшанувати пам’ять воїна можуть всі охочі.

В’ячеслав Родіонов – випусник полтавського ліцею №6 «Лідер». Зі шкільних років чоловік захоплювався музикою та грав на флейті, а потім – закінчив музичний коледж та консерваторію. За цей час захисник одружився, у нього народилося двоє дітей. Музикант працював за кордоном, виступав з концертами на майданчиках та співав у церковному хорі в Києві.

З початком великої війни В’ячеслав Родіонов вступив до київської територіальної оборони, а потім добровольцем пішов на фронті. Чоловік служив на посаді командира розвідувального відділення штурмового батальйону в/ч А4638. У грудні 2022 року Валерій Залужний нагородив воїна «Хрестом хоробрих». Кілька днів тому в родину захисника надійшла звістка про його загибель.

Вічна пам’ять герою. 

Loading...