На харчування евакуйованих та переселенців у Полтаві виділять майже 25 мільйонів гривень

Гуманітарний центр у Полтаві
Гуманітарний центр у Полтаві

(Фото – ПМР)

«Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради» у межах програми «Турбота» отримає кошти на харчування переселенців у закладах освіти.

Про це відомо з проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради. Питання розглянуть 18 серпня.

З бюджету громади планують виділити 24 млн 700 тис. грн.

Окрім харчування у школах і садочках, міська влада планувала роздати продуктові набори. Після роздачі продрезерву міська влада закупить нові продукти. Нині триває попередній запис ВПО для отримання продуктових Переселенці можуть заповнити форму за посиланням або повідомити про потребу у продуктовому наборі за телефоном 0800331787

Усього на Полтавщину прибули понад 200 тисяч зареєстрованих переселенців з інших областей, які залишили свої домівки через активні бойові дії. Вони мешкають у школах, дитсадках та гуртожитках, орендують житло або знайшли прихисток у родичів чи знайомих.

Додамо, прокурор Полтавської окружної прокуратури подав рапорт. У ньому йдеться про факти розтрати грошових коштів бюджету під час закупівель продуктів до навчальних закладів посадовцями комунального підприємства «Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради». Станом на кінець 2021 року, «Добробут» уклав майже 100 угод на понад 87 млн грн. Купували обладнання для приготування їжі та продукти.

Нагадаємо, що на переселенців, які живуть у полтавській школі, припинили тиснути щодо виселення.