Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – house-group.com.ua

Центральна влада розглядає можливість будівництва житла для переселенців. Для цього в областях шукають придатні ділянки землі з підведеними комунікаціями.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 14 квітня під час брифінгу. За офіційними даними, на Полтавщину прибули 108 тисяч переселенців, зокрема понад 80 тисяч зареєструвалися.

«Мінрегіон запитував у нас ділянки в обласному центрі та громадах поряд, де може бути будівництво для переселенців, щоб були усі комунікації. Ми подали 5 ділянок. Крім цього, по області подали ділянки, щоб будувати тимчасове житло, в якому можна жити до 3 років та квартири, які продаються. Усе подали до Офісу Президента й чекаємо рішення щодо стратегії, де люди будуть жити та працевлаштуватися», – говорить Дмитро Лунін.

Нині Полтавщина має понад 10 тисяч місць для розміщення переселенців у закладах освіти, але люди віддають перевагу гуртожиткам, готелям та квартирам. Найбільше переселенців приїхали до Полтавської громади, частина з них мешкає в закладах освіти.

Полтава перевантажена приїздом переселенців, бо вони не хочуть їхати в села. 

Люди не хочуть їхати з міста в інші громади через хорошу інфраструктуру та медицину.

Для розселення доступні всі громади області. Контакти громад, де можна знайти прихисток, тут.

Loading...