Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – поліція Полтавщини

Також вилучили 3 тис. 598 метрів сіток, які використовували як заборонені знаряддя лову. Їх передали для виготовлення маскувальних сіток.

Про це повідомили 12 квітня у Полтавському рибоохоронному патрулі

У березні виявили порушень на 131 тис. 891 грн збитків. Наприклад, 28 березня при відпрацюванні акваторії Кам’янського водосховища виявили 7 сіток (455 метрів). Ще 4 сітки  зняли з незаконного лову в межах ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Сьогодні сітки для незаконної риболовлі можуть стати маскувальними для українських захисників. Передати сітки можна найближчій територіальній обороні у вашій місцевості..

Також вилучили 3 тис. 598 метрів сіток, а 211 кг риби, яка знаходилася у сітках, передали у заклад громадського харчування «Велес» для мобільної кухні, яка забезпечує територіальну оборону, поліцію.

Для потреб ЗСУ, місцевої тероборони та військової адміністрації передали ще 150 кг риби, яку вилучили під час перевірки місць торгівлі на центральному ринку у Кременчуці.

Загалом у березні інспектори виконали 16 рейдів та зафіксували 78 правопорушень. Із загальної кількості викритих порушень є 34 грубих порушення Правил рибальства, ще 6 – незаконний збут водних біоресурсів. Під час рейдів рибпатрульні вилучили 2 тис. 598 кг риби, з яких 579 кг продавали на ринках.

Loading...