Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Торгівля біля Центрального ринку навесні 2020 року

У Полтавській облдержадміністрації очільникам ринків та торговельних мереж розповідали як треба дотримуватися карантину через потрапляння Полтавщини до «червоної» зони. Нарада відбулася через те, що у поліції розповіли про ігнорування маскового режиму на ринках тощо.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Полтавщини 15 квітня.

У повідомленні йдеться, що представникам бізнесу розповідали про нові обмеження та правими, за якими вони мають працювати до завершення карантину. Річ у тому, що з 15 квітня на Полтавщині можуть працювати продовольчі ринки, магазини , де понад 60% площі займають харчові продукти, побутова хімія, ліки, насіння та корми, преса, засоби гігієни чи пальне.

Нараду з керівниками ринків та мереж зібрали після повідомлення поліції про те, що на продовольчих ринках з’явилися підприємці, які торгують не продуктами, а непродовольчими товарами. Про це на регіональному засіданні з надзвичайних ситуацій сказав заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв 13 квітня.

За його словами, минулі вихідні показали, що підприємці перенесли свої непродовольчі точки до продовольчих ринків і торгують там:

«Вони це трактують під обмеження не менше 60% для торгівлі. Я б хотів, щоб спитали керівників ринків: вони відповідають за площу, чи здають в оренду. До кого у нас можуть бути питання? До директорів ринків чи підприємців? Бо вже масово йдуть . Є статути ринків, де визначена категорія товарів».

За словами Ахрамєєва, на вході до продовольчих ринків немає представників адміністрації, які робили б зауваження відвідувачам щодо масок, тому маскових режим – ігнорують.

В офіційному повідомленні Держпродспоживслужби не розповіли про те, чи обговорювали проблеми з появою підприємців, які торгують непродовольчими товарами, на продовольчих ринках.

Loading...