На сесії планують виділити додаткові 600 тисяч гривень на проекти «Бюджету участі»

Автор: Вікторія Баберя, 4 серпня, 08:47

Фото: Кошти на дитячі майданчики планують виділити (фото - malininform.com)


У рамках внесення змін до Програми розвитку житлового-комунального господарства та благоустрою 600 тис. грн додатково планують спрямувати кошти на реалізацію трьох проектів.

Як зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, це кошти в рамках збільшення партиципаторного бюджету за минулий рік. Депутати мають затвердити виділення коштів на сесії 5 серпня.

По 200 тис. грн додатково підуть на будівництво:

  • дитячо-спортивного майданчику «Від малюка до чемпіона» (2017 р.), по вул. Героїв АТО, 63. Проектом було передбачено встановлення у дворі будинку дитячого та спортивного майданчика з вуличними тренажерами;
  • дитячо-спортивного майданчику «Райський двір» (2017 р), по вул. Героїв АТО, 118/2, корпус 2. Проектом було передбачено встановлення дитячого майданчику «Морська подорож», демонтаж старих дитячих гойдалок і заміна на нові «Веселі машинки», встановлення спортивно-ігрового комплексу, заміна інвентарю на футбольному полі (нержавіюча сталь), ремонт альтанки та тенісного столу.;
  • оздоровчо-розважальної зони «Нове покоління» за адресою вул. І. Мазепи, 50/12. Проектом було передбачено встановлення спортивного майданчику, велопарковки, тенісних столів, огорожа футбольного поля.

Додамо, 2 серпня завершилася подача проектів на «Бюджет участі» 2019-го, наразі триває етап перевірки проектів експертною групою. Цьогоріч подавати проекти можна було в трьох «цінових» категоріях з будь-якої точки світу та подаватися з 14 років.

Опублікована: 4 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація