Київський вокзал м. Полтава

23 березня до станції «Полтава-Київська» прибув рейс із Ворохти, що в Івано-Франківській області. Частина пасажирів не пройшла тестування на COVID-19.

Про це повідомив начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Володимир Мохначов 23 березня. За його словами, частина пасажирів не зробили запропонованого швидкого тесту на коронавірус:

«З потягу вийшли понад 30 пасажирів. 9 людей пройшли тестування, інші, за відсутності поліції, відштовхнули медиків та залишили приміщення вокзалу».

Володимир Мохначов розповів ЗМІСТу, що через завчасне прибуття потягу поліція не була присутня під час обстеження:

«Раніше все-таки були на залізниці чіткі правила. Потяг прибуває чітко за розкладом. Ми уже понад тиждень займаємося обстеженням прибулих, то помітили, що потяг може прибути й раніше графіку. Так вийшло, що поліція спізнилася на місце, і люди вийшли з потяга і пішли так, як вони хотіли».

Володимир Мохначов каже, що відтепер поліція прибуватиме до вокзалу раніше. Він також розповів, що для проведення обстежень задіюють медиків з полтавського Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, а також виділяють додаткові тести для обстежень.

За словами Володимира Мохначова, про обстеження на станції прибуття сповіщають заздалегідь: чергові по вокзалу попереджають начальника потяга, начальник потяга переказує провідникам, а провідники повідомляють пасажирів.

Пасажири з західних областей прибувають на три станції на Полтавщині:

«У нас є два маршрути, які евакуюють людей із західних територій: Рахів і Ворохта. Вони йдуть через день. Ворохта зупиняється в Миргороді, на станціях “Полтава Київська” і “Полтава Південна”, а Рахів зупиняється тільки в “Полтаві Київській”. Сьогодні в Миргороді 4 людини обстежили, там без проблем», – розповідає Володимир Мохначов. 

Нагадаємо, що пасажирів «Укрзалізниці», які прибувають до Полтавщини з областей зі значним поширенням коронавірусу, розпочали тестувати у березні. Обстеження проводять за допомогою швидких тестів. У разі виявлення підозри на інфікування, підтверджують чи спростовують її за допомогою ПЛР-тесту.

Loading...