Наступна сесія Полтавської міськради відбудеться 5 серпня

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Шамота після погоджувальної наради, яка відбулася у середу, 31 липня.
Відповідну інформацію він оприлюднив на своїй сторінці в фейсбук. Позачергова двадцять шоста сесія сьомого скликання відбудеться 5 серпня. За словами Олександра Шамоти, на погоджувальній нараді голови фракцій дійшли згоди щодо дати проведення та винесених питань:
«Депутати визначилися із складом виконавчого комітету, заступниками міського голови, питаннями, які винесуть на порядок денний. На погоджувальній раді вирішили усі кадрові питання, аби розблокувати роботу виконавчого комітети».
Вищезазначені проекти рішень опубліковані на сайті міськради: «Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради», «Про прийняття на службу в виконавчий комітет Полтавської міської ради та затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міської ради». Та кандидатури майбутніх посадовців не зазначені.
До того ж, відповідно до опублікованих проектів, планують затвердити зміни щодо голови постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів – Володимира Корчаки. Замість нього оберуть, якщо депутати проголосують, Андрія Соколова.
Також на порядок денний винесуть питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік, Програми розвитку комунальних підприємств галузі охорони здоров'я, Програми щодо демонтажу тимчасових споруд тощо. Крім того, включене питання «Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2, 4».
Саме є розпорядження про скликання сесії має з'явитися найближчим часом.
Нагадаємо, на минулій сесії, що відбулася 12 липня, депутати міськради з другої спроби розпустили виконком та підтримали звільнення трьох заступників міського голови – першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступницю з гуманітарних питань Людмилу Бойченко й заступника з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Віталія Нікіпєлова.