Патрульні Полтави стали донорами крові

Поліціянтка здає кров у Полтаві
Поліцейські Полтави та Кременчука долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя».
Про це повідомили на сайті патрульної поліції Полтавської області 12 грудня.
У межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, інспектори стали донорами, адже центри переливання крові потребують крові та її компонентів.
У поліції кажуть, що правоохоронці часто зустрічаються із наслідками дорожньо-транспортних пригод або інших ситуацій. Через це вони бачать і розуміють чому важливо, щоб у лікарнях вистачало донорської крові.
Поліцейські запрошують прийти до Полтавського обласного центру переливання крові та стати донором. Як підготуватися до здачі крові:
- за три дні до донації відмовитися від приймання анальгетиків і аспірину, а також ліків, що містять їх (ці речовини погіршують зсідання крові);
- обмежити вживання жирної, смаженої та молочної їжі напередодні та в день здачі крові;
- не здавати кров, якщо відчуваєте нездужання (озноб, запаморочення, головний біль, слабкість);
- обов’язково виспатися і з’їсти легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді);
- не вживати алкоголь за 48 годин до донації;
- не палити за 2 години до донації.
Полтавська обласна станція переливання крові розташована за адресою вулиця Шевченка, 23. Здати кров можна у будні дні з 8:00 до 14:00. Контакти станції можна знайти за посиланням.