Пляж «Гаваї» у Полтаві визнали незаконним

Фото – wikimapia.org
Днями депутати разом з фахівцями Держгеокадастру перевіряли пляж «Гаваї» через скарги місцевих. Після перевірки інспектори виявили, що прирічковий парк перебуває у власності громади, а забудова на його території – незаконна.
Що відомо про пляж «Гаваї» у Полтаві
Результати перевірки
Виїзна депутатська комісія з перевіркою пляжу на вул. Зарічній відбулися 31 липня. Місцеві звернулися з колективною заявою зі скаргами про стан вбиралень, вирубку дерев та зняття родючого шару землі. На місці фахівці виявили порушення, а після перевірки виявили, що забудова на пляжі незаконна.
Ділянка між сушею та річкою є прибережною зоною. Її ширина має бути не менше, ніж 50 м. У межах цієї зони усі охочі можуть користуватися пляжною зоною, а забудовувати територію можна лише після її реєстрації. Експерти стверджують, що межі прирічкового парку «Гаваї» не встановили, а документацію із землеустрою не виготовили. Відповідно, ФОП Нестуля О. В. не мав права забудовувати прибережну зону.
Скарги полтавців
Нагадаємо, що полтавці, які живуть поряд з пляжем, не вперше скаржаться на його стан. У червні об’єднання місцевих вимагало відкликати дозвіл на розміщення відпочинкової локації, бо підозрювало власника у випилюванні дерев.
Пізніше земельна комісія Полтавської міської ради розглянула звіт про перевірку пляжу «Гаваї» та заслухала позицію представників садівничих товариств. Порушень, про які повідомляли представники місцевих об’єднань громадян, не виявили.