Полтава перевантажена приїздом переселенців, бо вони не хочуть їхати в села: для розселення доступні всі громади області

Джерело – donpatriot.news
Усього в 60 громадах Полтавщини є до 20 тис. місць для переселенців з областей, де тривають активні бойові дії.
Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 7 квітня під час брифінгу:
«На сьогодні Полтава є найбільш перевантаженим містом щодо переселенців, тому що, окрім офіційно зареєстрованих, є велика кількість тих, хто приїхав до родичів або самостійно без допомоги держави й залишається на території. У нас є база даних, яку ми щодня оновлюємо, збираємо інформацію, де скільки в нас є місць. На сьогодні приблизно 15-20 тисяч в області є. Але переселенці не хочуть, наприклад, їхати до Оржиці, Семенівки або Кобеляк. Їм хочеться бути в Полтаві або в Кременчуці. У крайньому разі, у місті Горішні Плавні».
Приймають переселенців у всіх громадах області. Після прибуття потрібно зареєструватися в місцевому органі самоврядування.
Нагадаємо, що жінок, дітей та літніх людей Дніпра закликають евакуюватися через можливе загострення ситуації на Донбасі.