Віталій Чепурко
Віталій Чепурко

(Фото – V_Poltave)

В інтернеті він відомий під прізвиськом «полтавський палій». У житті його ім’я – Віталій Чепурко, йому 44 роки й нещодавно він звільнився з місця позбавлення волі.

Свою історію полтавський палій розповідає в межах авторського проєкту «Герої V_Poltave».

У липні полтавський палій вийшов із в’язниці, звільнившись від відбування покарання за вчинення підпалів дверей у під’їздах.

Вітай Чепурко говорить, що не планує більше потрапляти до тюрми, адже став на шлях виправлення. У цьому йому допомагають у Центрі для адаптації бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі.

Чоловік розповідає, що народився в місті Геленджик, де прожив перші роки життя з матір’ю. У дитинстві любив збирати марки та мріяв опанувати професію взуттьовика. Хотів придбати мотоцикла, створити родину, мати дім.

У ранньому дитинстві після смерті батька Віталій Чепурко переїхав із матір’ю до Полтави. Там мешкали його бабуся і дідусь. Нині з матір’ю він втратив зв’язок.

З 2001 року полтавський палій більшість часу провів у в’язниці. Він неодноразово вчиняв підпали дверей квартир, за що відбував покарання.

Віталій Чепурко розповідає, що обирав двері для підпалу випадково. Він підпалював килимок і притискав до дверей, а потім вибігав на вулицю і чекав, доки приїдуть пожежники. Деякий час постерігав, як гасять підпал, і йшов з місця події. За словами Віталія Чепурка, попередньо він телефонував диспетчеру на номер 101 і повідомляв про намір підпалити двері. За ніч міг вчинити по декілька підпалів.

Віталій Чепурко говорить, що вчиняти нових підпалів більше не буде. Детальніше про історію його життя ви можете дізнатися з відео.

Loading...