Поповнення в сенсорній кімнаті. У Полтаві закупили обладнання для Центру відновлення дітей з інвалідністю

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 25 квітня, 10:26

Фото: У Полтаві закупили обладнання для Центру відновлення дітей з інвалідністю


Гроші на обладнання для ігор та розвитку дітей з особливими потребами зібрали полтавці на платформі ЗМІСТ.

Центр відновлення дітей з особливими потребами «Кортекс» отримав розвивальні й дидактичні ігри, замовлені для облаштування сенсорної кімнати. Засновник центру, директор благодійного фонду Helpgroup Давид Джалагонія показав обновки та пояснив, як вони допоможуть дітям розвивати навички пізнання й коло емоцій.

Давид Джалагонія

Давид Джалагонія докладно розповів про придбане обладнання – модульний конструктор з блоків «Тia-sport», підвісну систему з сенсорною гойдалкою і тактильну доріжку:

«З м’яким і безпечним модульним конструктором можна гратися, будуючи різні сходинки. Гойдалка тренує вестибулярний апарат дитини, вчить її тримати рівновагу. Опуклі елементи тактильної доріжки масажують важливі точки на ступні дитини. Це має особливе значення для дітей, у яких порушена координація рухів».

Також засновник Центру показав ігри, придбані для кімнати раніше: ігрові дошки (бізіборди), панель для вестибулярного апарату (драбинка-дуга і гойдалка водночас), дидактичну черепаху тощо.

У Полтаві закупили обладнання для Центру відновлення дітей з інвалідністю

За словами директора, заняття в «Кортексі» розраховані на дітей з усіма видами особливих потреб, а не лише з порушеннями опорно-рухового апарату. Для цього в Центрі працюють психолог і спеціаліст з масажу й ЛФК. Усі заняття індивідуальні. Батьки також можуть бути поруч з дитиною на занятті.

Наразі триває підготовка сенсорної кімнати; запрацює вона з 2 травня. У планах Центру – залучити логопеда.

 У Полтаві закупили обладнання для Центру відновлення дітей з інвалідністю

Заняття в «Кортексі» платні; благодійний фонд частково покриває видатки Центру (оренда приміщення, комунальні платежі тощо), але необхідно оплачувати працю спеціалістів, які працюють з дітьми. Якщо батьки не мають можливості зробити внесок на користь фонду, Helpgroup допомагає їм знайти спонсора.

Нагадаємо, центр «Кортекс» відкрився на початку березня цього року. На краудфандинговій платформі ЗМІСТу зібрано 21484 грн на обладнання для сенсорної кімнати.

Центр «Кортекс» розташований за адресою: вул. О. Бідного, 20, тел.: 095 19 83 564.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 25 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація