photo_2022-09-15_16-16-01

2 січня прокурор погодив клопотання слідчого Управління СБУ Полтавщини про обрання підозрюваному Олександрові Мамаю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній 3 січня.

Прокуратура також погодила клопотання слідчого про відсторонення Олександра Мамая від виконання обов'язків міського голови на 2 місяці. Справу має розглядати Октябрський суд Полтави.

За словами Антона Столітнього, усі клопотання подали до Октябрського районного суду, однак слідчий суддя оголосив про самовідвід. Якщо судді відмовлятимуться розглядати клопотання, справу передадуть до іншого суду. За словами прокурора, вибір запобіжного заходу для підозрюваного є безальтернативним в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що 29 грудня Олександру Мамаю оголосили про підозру у розголошенні даних про ЗСУ. 15 грудня він повідомив, що у Полтавській громаді дислокуватиметься військова частина, що опікуватиметься трьома областями. Військові самостійно обрали приміщення районної ради з питань логістики, щоб підтримувати комунікацію з силовиками.

Loading...