photo_2021-06-11_10-12-30

Поліція розслідує кримінальне провадження щодо будівництва у дворі кооперативного коледжу. Після відкриття справи прибудову продовжили зводити.

10 червня поліція опечатала прибудову у дворі Полтавського кооперативного коледжу. Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв розповів ЗМІСТу, що це зробили, аби припинити будівництво на час проведення слідчих дій:

«Оскільки є повідомлення від місцевих мешканців, які одразу зверталися, що особи продовжують своє будівництво, не розібравшись в законності чи незаконності цього будівництва. Слідчі у межах повноважень під процесуальним керівництвом прокуратури можуть ухвалювати таке рішення, якщо для цього є законні підстави».

Нагадаємо, що за фактом повідомлення про самовільне будівництво у дворі кооперативного коледжу відкрили кримінальне провадження. 2 червня на місці будівництва працювала слідчо-оперативна група. Під час огляду території поліція виявила факт будівництва літнього майданчика.

Наразі за фактом порушення внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 3 ст. 197-1 (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці) Кримінального кодексу України.

ЗМІСТ писав, що заклад «Тераса» планує відкриття на території коледжу у центрі Полтави. На сайті пошуку роботи заклад шукає працівників, за адресою Небесної сотні 9/17. Це колишнє кафе «Ваніль» та приміщення біля кооперативного коледжу. Про це ЗМІСТу стало відомо з сайту robota.ua та власних джерел.

Кафе Ваніль закрилися у січні, після чого здавали своє приміщення в оренду. Наразі, кажуть орендодавці, що приміщення вже здали. Поки «Тераса» працює навинос у нічному клубі «Робін Гуд». 

Раніше заклад «Тераса» працював у Будинку Полтавського дворянського зібрання, але після пожежі перейшов у режим доставки. 

Loading...