Полтава
Полтава

Фото ЗМІСТу

Верховна Рада ввела воєнний стан в Україні у зв’язку з нападом Росії.

Фото з телеграм-каналу Олексія Гончаренка

В Україні введено воєнний стан.

Працюють тільки об'єкти критичної інфраструктури. Жителів області, просять зберігати спокій і залишатися вдома до особливих розпоряджень.

Через воєнний стан  учні шкіл та вихованці дитячих садків залишаються вдома:

«У зв'язку із запровадженням воєнного стану на території України просимо залишатися всіх удома: учні 1-11(12) класів закладів загальної середньої освіти навчаються дистанційно (за можливості), вихованці закладів дошкільної освіти - знаходяться вдома з батьками. Тримаймося», – повідомив міський голова Полтави Олександр Мамай

Через напад Росії зібрали оперативний штаб Полтавщини. Міністр оборони України Рєзніков повідомив, що ситуація контрольована.

Оповіщення про надзвичайні ситуації починається з увімкнення у всьому місті сирен і гудків. Почувши сигнал «Увага всім!», не треба відразу бігти в укриття. Ось алгоритм:

  • увімкнути радіо, телебачення або відкрити офіційні сайти місцевої влади. Там мають розповісти, що відбулося та що тепер робити.
  • уважно прослухати чи прочитати повідомлення.
  • виконати рекомендації, які почуєте або прочитаєте. Не панікувати.
  • розповісти про ситуацію сусідам і знайомим.

Повідомлення містить інформацію про місце і час виникнення надзвичайної ситуації; її розміри та масштаби; яку охоплює територію; тривалість загрози дії факторів ураження; та інструкції, що робити.

Loading...