Ілюстративне фото (Джерело – Суспільне)

Наразі 16 будинків 109-го мікрорайону знаходяться на балансі підприємства «Полтаватепло».

21 жовтня секретар міської ради Олександр Шамота повідомив, що у Полтаві створили нове комунальне підприємство «Полтаватепло», яке буде постачати мешканцям району тепло і гарячу воду. 

У 16 будинках мікрорайону мешкає 5 тисяч 500 полтавців, які раніше тепло і гарячу воду отримували від колишньої котельні «Турбомеханічного заводу». 

Наразі всі будинки 109-го мікрорайону, (включаючи ці 16) отримують тепло через перемичку від котельні «Полтаватеплоенерго». Тобто підприємство подає теплоенергію до мережі «Полтаватепло», яка потім займається її розподілом.

Проте потужність котельні не дозволить подавати тепло в ці будинки, якщо будуть сильні морози. Оскільки в першу чергу «Полтаватеплоенерго» має надати теплову енергію для будинків, які знаходяться на їх балансі. 

Наразі, коли температура повітря не опускається нижче 3-5 градусів, в більшості цих будинків вдається підтримувати комфортні умови для житла. Проте у 2-х будинках, які розміщені на провулку Заячому температура повітря низька. Оскільки ці будинки є найвіддаленішими від котельні, яка розміщена на вулиці Квітучій.

Розв’язувати проблему з опаленням має новостворене «Полтаватепло». Як саме це планує зробити підприємство, дізнатися у керівництва «Полтаватепло» ЗМІСТу поки не вдалося.

Loading...