8fntginy9ntjleci

Правоохоронці встановлюють того, хто 20 лютого через інтернет начебто закликав людей вийти на мітинги у Нових Санжарах. Нині підозрюваних у підбурюванні людей немає.

Тому слідчі через суд отримали дозвіл на доступ до даних мобільного оператора, чиї станції діють на території Санжар. Це для того, щоб дізнатися, хто там перебував, кому він телефонував та які повідомлення надсилав. 

Аналогічна інформація слідчим потрібна і щодо двох чоловіків, яких підозрюють у тому, що вони кидали камінням у правоохоронців, перешкоджаючи проїзду автобусів з евакуйованими. Їм оголосили про підозру 24 лютого.

Щодо решти чотирьох, що вчинили аналогічне правопорушення, відомо: 

Ці шестеро чоловіків камінням травмували працівників батальйону «Полтава»: 

  • командира роти №2;
  • інспектора роти №1;
  • поліцейського роти №1;
  • поліцейського роти №1.

Травми отримав і начальник Управління карного розшуку ГУНП Полтавщини. 

Збирати докази та шукати ймовірно причетних слідчі мали закінчити до 24 квітня. Але не встигли. Тому через суд продовжили строк досудового розслідування до 24 червня. Хочуть отримати дані від мобільного оператора щодо двох підозрюваних, оглянути речі, вилучені під час обшуку житла одного з них, а також провести судово-медичну експертизу, щоб встановити ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, що їх отримав начальник Управління карного розшуку. 

Нагадаємо, 20 лютого у Нових Санжарах відбулися масові заворушення – так люди намагалися перешкодити обсервації евакуйованих з Китаю. 

Loading...