Совість України повернеться в міськраду після зборів партії – Олександр Мамай

Автор: Віталій Крицький, 1 листопада, 16:40

Фото: Олександр Мамай


Позачергова сесія міськради від 31 серпня 2018 року стала фактичним кінцем правління Олександра Мамая. Проте де-юре на сьогоднішній день у міській раді представлені 7 депутатів від партії екс-мера «Совісті України». Та де-факто, з кінця літа 2018 року, через оновлення влади, представники «Совісті України» ігнорують всі засідання, комісії, апаратні наради. Ми вирішили дізнатися, чому команда екс-мера не з’являється на робочих місцях і як справи у самого Олександра Мамая. Проте це виявилося не так легко.

Ліліана Бєлашова, Максим Голдиш, Владислав Кива, Ірина Климко, Володимир Левченко, Володимир Медяник, Григорій Сахно – представники «Совісті України» в Полтавській міській раді. Останні два місяці народні обранці не з’являються на сесіях, не подають депутатські запити, не беруть участі в комісіях, не реагують на звернення виборців. Здається, що партійці Олександра Мамая «залягли на дно» разом зі своїм лідером після оновлення влади.

Спочатку ми зв’язалися з колишнім мером, щоб він прокоментував відвідуваність сесій його депутатами. Проте Олександр Мамай не бачить проблем: у телефонній розмові він неохоче зазначив, що «колись інші партії не ходили на сесійні засідання, тепер не відвідуємо ми». Проте відразу додає, що як тільки збереться з партійцями «поспілкуватися», то вони з’являться в міськраді.

Щодо депутатів «Совісті України», то за вказаними на сайті міськради номерами телефонів ніхто не відповів, окрім Володимира Медяника. Але будь-які коментарі депутат дати відмовився.

До речі, про життя після посади самого екс-мера також мало що відомо: на початку жовтня у мережі Facebook з’явилася його особиста сторінка, час від часу на різних інтернет-виданнях з’являються його вітання (із Днем учителя, Днем захисника України, Днем працівника соціальної сфери).

Опублікована: 1 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація