Страви з «Енеїди» та квести. У Полтаві створили інтерактивний музей народної гастрономії

Експозиція в туркомплексі «Турист» (вул. Миру, 12) у Полтаві розташована за напрямками: селянський інтер’єр, інтер’єр міщанина та дворянина ХІХ століття, речі побуту та кухонного ужитку.
Про це повідомляє портал «Полтава туристична».
«Під час інтерактивної екскурсії про особливості народної гастрономії експонати можна одягати, з них їсти та на них сидіти. Отриману інформації перевіряють за допомогою вікторини та квесту. За участю екскурсантів проводять постановку міні-спектаклю в костюмах. Найкмітливішім – подарунки. Враховано індивідуальні вікові особливості екскурсантів», – йдеться в замітці.
У музеї проводять майстер-клас з виготовлення галушок та вареників в ресторані туркомплексу, а також дегустацію страв із поеми «Енеїда» І.П.Котляревського.
Вартість послуг у діапазоні 5–100 грн. Контактні номери телефону – (095) 750-50-88, (067) 771-68-75.
