ur2nbbzpw7oa05le

Учора, 10 липня, депутат міськради й Вадим Ямщиков заявив, що йде з лав ВО «Свобода». ЗМІСТ поспілкувався з депутатом про його політичне майбутнє і причину виходу з партії. Сьогодні Вадим Ямщиков не може достеменно стверджувати, що під час місцевих виборів приєднається до тієї, чи іншої політичної сили. Причиною цього є те, що наразі у партіях […]

Учора, 10 липня, депутат міськради й Вадим Ямщиков заявив, що йде з лав ВО «Свобода». ЗМІСТ поспілкувався з депутатом про його політичне майбутнє і причину виходу з партії.

Сьогодні Вадим Ямщиков не може достеменно стверджувати, що під час місцевих виборів приєднається до тієї, чи іншої політичної сили. Причиною цього є те, що наразі у партіях тривають перемовини з потенційними кандидатами у ради та кінцевих списків жодна політсила у Полтаві ще не оприлюднила. Натомість, Юліан Матвійчук написав, що Ямщиков ухвалив рішення балотуватися у міську раду восени від  «Слуги народу». Сам депутат не впевнений, що йтиме від цієї партії на вибори, адже сьогодні це залежить не тільки від його бажання:

«Я ще ні до кого не приєднався і з “Свободою” буду до кінця каденції. Учора відбулася, мабуть, передостання сесія. На наступному засіданні я буду у складі фракції. У мене є ще одна організація, з якою ми чимало зробили для Полтави. Це “Полтавська платформа”. Я вірю, що з цією командою ми зможемо багато гарного зробити. Зараз обираю не партію, а команду. Яка політична сила буде зараз сказати не можу, бо це не тільки від мене залежить».

Хто саме з «Полтавської платформи» планує брати участь у місцевих виборах Вадим Ямщиков не говорить. Депутат тільки каже, що до «Слуги народу» хочуть приєднатися люди, які мають соціальний капітал у місті й мають бажання змінювати місто. Припускаємо, що до міської ради від «Слуги народу» може балотуватися директорка та менеджерка проєктів у ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко. Вона є помічницею нардепки від СН Марини Бардіної на громадських засадах. Також раніше вона висловлювала підтримку пропрезидентській партії  і говорила про те, що наразі тривають перемовини щодо затвердження списків.

Своєю чергою, «Свобода» планує брати участь у виборах восени і зараз визначається з кандидатом на посаду міського голови Полтави від своєї політсили. Голова фракції Юліан Матвійчук каже, що вихід Ямщикова звісно є  неприємною ситуацією, але команда планує розвиватися надалі:

«Ми про вихід Вадима знали задовго до того, як оголосили про це. Звісно, що це його вибір і рішення, але вже як є.  Ми зараз визначаємося з кандидатом від партії на пост міського голови, ведемо перемовини з Юрієм Бубликом. Шанси, що я можу стати кандидатом у мери 50 на 50. Думаю, що ми маємо непогані шанси, адже у міській раді ми себе добре зарекомендували, продуктивно. Наша проукраїнська позиція – наша перевага».

За словами Вадима Ямщикова, зі «Свободою» він зберігає конструктивні відносини і вдячний команді за співпрацю. Після того, як він заявив про плани вийти з лав партії, у команді налаштували діалог і почули одне одного. Єдине, чого не варто очікувати надалі – це публічних сварок, чи звинувачень, як це буває у політиці.

Loading...